poniedziałek, 28 listopada 2016

Gwiazdkowo wiklinowo

Witam Was Kochani Bardzo serdecznie! Wszędzie się robi bardzo świątecznie, kolorowo i bombkowo. A ja dzisiaj pojawiam się z pracami także świątecznymi, ale tym razem nie będą to bombki ( chociaż niebawem też się pojawią kolejne ).
Wielu z was pewnie zna tą metodę  robienia gwiazdek z papierowej wikliny, ale dla tych, którzy być może dopiero zaczynają link tutaj i tutaj. Ja Uczyłam się własnie z tych filmików. 

No, ale dzisiaj chce wam pokazać, co udało mi się wyczarować. 

To małe gwiazdki, zrobione przy okazji.  Osobiście uważam, że mogłyby być lepsze, ale nie jest źle. Co sądzicie?  


Myślę, że w innej kolorystyce też byłyby ładne. Trzeba sprawdzić :) Tylko jak tu probować, kiedy w głowie tyle pomysłów, tyle by się chciało wykonać, a czasu nie zawsze wystarcza na hobby. 
No, ale cóż, tak to już bywa, że człowiek chciałby wiele zrobić, ale nie zawsze ma ku temu sposobność. 

Kolejne gwiazdki wykonane trochę innym sposobem. 


Tylko trzy, ponieważ są wieksze od poprzednich. Mogą być w wersji solo powieszone na drzwiach lub w oknie. Mogą służyć również jako stroiczek, albo świecznik. Możliwości jest wiele. 
Jak zauważyliście kolorystyka troche uboga, bo tylko w dwóch kolorach. Teraz noszę się z pomysłem czerwonej, albo białej gwiazdki. Myślę, że też będzie dobrze wyglądać. 
No, dobra  nie będę długo zanudzać, wy też pewnie macie swoje sprawy. Tak  że tyle na dzisiaj. Obowiązki wzywają i niestety nie można poświęcić na hobby tyle czasu ile by się chciało. 
Trudno się mówi.
Ale myślę, że niedługo znowu się pojawię, żeby się czymś pochwalić. 
Teraz ściskam Was serdecznie i życzę wiele ciepła i radości.
Pozdrawiam. 
Wiola. 

1 komentarz:

Dzień babci :)

Witam serdecznie.  Moi drodzy dawno nic nie publikowałam. Nazbierało mi się zaległości. Cały sezon zimowy przegapiłam. No nic, nie będę ter...